Google

در اين وبلاگ
در كل اينترنت
-----رتبه بندي Page Rank ------
ربازديدهاي روزانه سايت --------ماه محرم --------- موسيقي

دریافت کد آهنگ

--------- -----انجمن معلم

منبع : همشهری آنلاین  

سرپرست مجتمع عالی پیامبر اعظم از اعلام ظرفیت پردیس دانشگاه فرهنگیان در هر استان به شکل تفکیک شده در دفترچه شماره یک کنکور سراسری سال 1391 خبر داد و گفت: از ظرفیت دانشگاه فنی شهید رجایی نیز برای پذیرش دانشجو در سال آینده استفاده می شود.

اسدالله اسدی گرمارودی در گفتگو با مهر با بیان این مطلب افزود: طبق مصوبه هئیت دولت باید در سال 1391، 25 هزار دانشجو در دانشگاه فرهنگیان جذب (پذیرش ) شوند که ظرفیت ها با توجه به نگاه بومی سازی در پردیس‌ها توزیع می شود.

وی ادامه داد: در شهر تهران نیز قطعا دانشجو جذب (پذیرش ) می شود اما ظرفیتهای آن هنوز مشخص نیست و تعداد قطعی آن در دفترچه کنکور سراسری  سازمان سنجش  خواهد آمد.

 وی با بیان اینکه جلسات مربوط به نحوه پذیرش نیرو در دانشگاه فرهنگیان ادامه دارد، گفت: پردیس های دخترانه و پسرانه دانشگاه فرهنگیان در هر استان در حال راه اندازی است و استانها در حال آماده کردن خود برای پذیرش دانشجو در سال 1391 هستند.

------------------------------------------------

توضیح اندیشگاه معلم : براساس موافقت شورای گسترش وبرنامه ریزی آموزش عالی . دانشگاه فرهنگیان برای سال تحصیلی ۹۲-۹۱ در  ۱۶  رشته  کارشناسی پیوسته تحت عناوین رشته های مصوب دبیری و  ۱۴  رشته کارشناسی ناپیوسته با عناوین آموزشی . برای ۶۴ پردیس ( هراستان ۲ پردیس شامل یک پردیس خواهران ویک پردیس برادران ) دانشجو خواهد داشت که از طریق آزمون های سراسری سازمان سنجش آموزش کشور پذیرش می شوند . این دانشگاه به هیچ عنوان پذیرش جداگانه ازآزمون های سازمان سنجش نخواهد داشت .

براساس شرایط اعلام شده دردفترچه راهنمای آزمون ها این شرایط به اطلاع داوطلبان خواهد رسید

 این دانشگاه براساس اسنامه مصوب خود مجاز به اجرای دوره های کارشناسی ارشد ودکتری نیز می باشد که درحال حاضر مجوز اجرای ارشد ودکتری دراختیار دانشگاه قرارنگرفته است . بدیهی است چنانچه مجوز لازم داده شود دوره های ارشد ودکتری نیز همانند دوره های کارشناسی همزمان با سایر دانشگاهها ومطابق با ضوابط وزارت علوم ودانشگاههای کشور اقدام خواهد کرد که کلیه پذیرش ها صرفا ازطریق سازمان سنجش آموزش کشوراست . بنابراین درپاسخ به جمع کثیری ازفرهنگیان عزیز که پرسیده اند این دانشگاه چه زمانی ثبت نام می کند .....؟؟؟؟ مجددا یادآوری می شودکه هیچ دانشگاهی خودسرانه حق پذیرش دانشجو ندارد وازطرفی هیچگونه  آزمون جداگانه خارج ازسیستم های پذیرش دانشجوی کشور برای این دانشگاه میسر نخواهد بود وامکان ورود به این دانشگاه را فقط ازطریق سازمان سنجش پی گیری نمایند   :: برچسب‌ها: دانشگاه فرهنگیان
ن : DELAVAK
ت : دوشنبه بیست و پنجم اردیبهشت ۱۳۹۱
 
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.